شركة فارابين لأنظمة الحماية الذكية

مزايا التعرفة الخاصة للمنطقة الاقتصادية في بايام

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام ثناگو  با اشاره به این که کشورمان درگیر یک بیماری ناشناخته شده است گفت : این موضوع در کنار جنگ تحمیلی بر اقتصاد کشور، دور تازه ای از معضلات اقتصادی را دامن زده است .

وی خاطر نشان کرد ، یک بار دیگر در آزمونی سخت قرار گرفته ایم که بی شک شکوه ایستادگی و مقاومت و پایمردی  می تواند پیروزی دیگری را برایمان به ارمغان بیاورد .

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام ضمن اشارره به نامگذاری سال 1399 به عنوان جهش تولید

وی ادامه داد : این روزها ، هم توسعه کشور نیازمند نقش آفرینی صنعتگران است و هم شهروندان با تداوم حرکت چرخه های اقتصادی کشور می توانند دلگرم به ادامه مقاومت خود در برابر بیماری کرونا باشند .

ثناگو ضمن تاکید بر ایستادگی در حفظ تولید و تداوم شرایط کار و حفظ موقعیت شغلی افراد خاطر نشان کرد : حضور امروز ما و خدمت رسانی به اقتصاد کشور مدیون سالها تلاش و ایستادگی بوده است بنا براین برما تکلیف است با قدرت و همت بکوشیم ضمن حفاظت از چرخه تولید و استمرار آن نسبت به تحقق شعار سال برنامه ریزی مدونی داشته باشیم .

مدیر عامل پیام ، ایثار و جانفشانی کادر پزشکی کشور را در قالب مدافعان سلامت حرکتی بزرگ و الگویی مناسب برای همه دانست و از همه فعالان اقتصادی خواست تا سهم خود را در حفظ حیات تولید و پاسداری از اشتغال کارگران در این شرایط به خوبی ایفا کنند .

اتصل بنا

آ. العنوان : المبنى B4-14 و B4-11، زقاق 3 ماديران ، المنطقة رقم 3 ، منطقة بايام الاقتصادية الخاصة ، مدينة كرج ، محافظة ألبرز، الجمهورية الإسلامية الإيرانية .

للتواصل مع شركة ، يمكنك ملء النموذج أدناه.

جميع الحقوق مملوكة لشركة ۱۳۹۹ ©