درباره فرابین

افزایش ایمنی با یک تصمیم

درباره ما

شرکت مهندسی سامانه‌های محافظ هوشمند فرابین با استعانت از الطاف پروردگار با هدف طراحی و تولید محصولات الکترونیکی و دانش بنیان در جهت پیشبرد صنایع الکترونیک با بکارگیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا در سال ۱۳۹۶ تاسیس گردید. تجربه‌ی ارزنده قریب به سه دهه تلاش شبانه روزی بنیان گذاران این شرکت ما را بر این داشت که تمامی اندوخته‌ی سال‌ها طراحی و تولید کالاهای الکترونیکی را در قالب شرکتی جدید متمرکز نماییم که از یکسو قادر به تامین بخشی از کالاهای پیشرفته بر اساس علم و تخصص بومی در داخل کشور باشد و از طرفی به عنوان یک شرکت صادرات محور، بتواند رسالت ویژه خود را در عرصه بین المللی ایفاء نماید. در حال حاضر این شرکت با در اختیار داشتن ۳۲۰۰ متر مربع فضای تولید در فاز ۱ و ۲ و همچنین زیرساخت مناسب و ماشین آلات مربوطه در حال توسعه و افزایش محصولات وماشین آلات خود می‌باشد.

چشم انداز

 صنعت الکترونیک همیشه به عنوان یک صنعت کلیدی و مادر در دنیا مطرح بوده و خواهد بود. شرکت فرابین  با گام‌هایی استوار و عزمی راسخ قصد دارد با گسترش تکنولوژی و بومی سازی آن بیش از پیش، سهم سزاواری را در ارکان این صنعت با یاری خداوند نصیب کشور و سینه سوختگان صنعت الکترونیک در ایران نماید. نهایتا شرکت با بکارگیری و همکاری با پرسنل مجرب به افق روشن پیشه رو می نگرد .

استراتژی محصولات

تولیدات شرکت شامل محصولات هوشمند الکترونیکی در صنعت ساختمان، خودرو و حمل ونقل و صنایع زیر ساختی است که در آینده نزدیک به بازار داخلی و خارجی عرضه خواهد شد. رسالت تولید محصولات بر مبنای  کیفیت، قیمت رقابتی و موثر، دوام محصولات، گارانتی، مشتری مداری، چرخه خدمات پس از فروش، ارتباط با مشتری و نهایتا توسعه محصولات، در این شرکت نهادینه شده و مجدانه پیگیری می گردد .

چشم انداز

ما برآنیم تا با کسب جایگاه نخست در تولید تجهیزات دیجیتالی با تکنولوژی به‌روز صنعتی  خود، در ایران و خاورمیانه باشیم.

ماموریت

تلاش ما این است که محصولاتی ارائه دهیم تا اعتماد مشتری هایمان را نسبت به محصولات ساخت ایران در حوزه تکنولوژی‌های ارتقا بخشیم.

درباره ما

شرکت فرابین سال ۹۶ لیکن با ۲۰ سال سابقه هیات مدیره در این حوزه تاسیس گردید. فعالیت این شرکت در راستای عرضه تجهیزات و محصولات ICT تعریف شد که برگرفته از دانش، سوابق کاری و تجربه موسسان و هیئت مدیره این شرکت بود، همگی در این زمینه حرفه ای عمل کرده اند تا بتوانند مواردی را که به آن اعتقاد داشتند، تحقق بخشند. دیر زمانی نپایید تا با توجه به نیاز های مشتری  مسیر خود را یافت و به تولید محصولات متنوع بپردازد. 

شروع

در ابتدا شرکت با ایجاد یک واحد R&D (تحقیق توسعه) توانمند، تجهیزاتی و محصولات را به بازار داخلی و جهانی تزریق می نمود که این تجهیزاتی و محصولات حداقل دارای سه ویژگی  سه ویژگی زیبایی و کیفت و قیمت می‌باشند.

کیفیت

به لحاظ کیفیت و دوام کارکرد، محصولاتی تولید میشود که هم در قیاس با سایر کالاهای مشابه کیفیت بهتری داشتند و هم در کثرت کاربری دارای استحکام و دوام قابل ملاحظه بوده اند.

زیبایی

از منظر ظاهری، با رعایت نقطه نظرات “زیبایی شناسی” محصولاتی تولید می‌شدند که دارای شکل و ظاهر بهتری بوده اند.

قیمت

قیمت محصولات در قیاس با محصولات مشابه عرضه شده توسط سایر شرکت ها دیگر  قرار می گیرد،که بطور نسبی ضمن داشتن برتری کیفی و ظاهری، از قیمت مناسبی هم برخوردار بوده اند!

شرکای تجاری